položek
s DPH
  • Zobrazit

Objednávky

    Objednávka
       Zboží vybrané prostřednictvím internetového obchodu www.knihy-online-domecek-jakub.cz vloží kupující do nákupního košíku a po vyplnění objednávkového formuláře odešle objednávku. Odeslání objednávky je prodávajícím považováno za platný a závazný návrh kupní smlouvy, obsahuje-li všechny náležitosti, požadované objednávkovým formulářem. Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Po odeslání objednávky kontaktuje vždy prodávající kupujícího e-mailem a potvrdí přijetí objednávky, čímž je uzavřena kupní smlouva.
    
       Objednávku je kupující oprávněn zrušit (osobně, telefonicky nebo elektronickou poštou). Zrušení objednávky je účinné, pokud je doručeno prodávajícímu dříve, než bylo zboží odesláno kupujícímu. V ostatních případech je prodávající oprávněn požadovat úhradu prokazatelně vynaložených nákladů.
 
      Prodávající může objednávku zrušit pouze v případě, kdy zboží je již rozebráno, nebo se změnila jeho cena. V těchto případech prodávající neprodleně kontaktuje kupujícího, aby s ním dohodl řešení.
     Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout objednávku kupujícího, který v minulosti neobjednal či řádně nezaplatil závazně objednané zboží.
 
    Ceny
         Nákupem přes naše internetové knihkupectví získává zákazník automaticky slevu 10% na veškeré objednané zboží, a to včetně zboží v AKCI ! Cena u zboží je v nabídce prodávajícího uvedena vždy s DPH, a to jak původní doporučená prodejní cena, tak cena po slevě, kterou zaplatí zákazník v případě objednávky zboží. Registrovaní zákazníci mohou získat další procenta slevy jako bonus.

 Doprava
 Platby
 
Reklamace

 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Provozovatel: Václav Tschulik
Kostelní 145, 790 01 Jeseník
tel. 777 273 441, 587 571 089
email:
knihydomecek@seznam.cz


JavaScript musí být povolen